Historia

Historia

Polanglo Szkoła Języków Obcych jest zapisana na kartach historii od 1986 roku.

Jako placówka kształcenia ustawicznego dbamy o to, aby zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę językową w ramach kursów i szkoleń na różnych poziomach zaawansowania.

Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, ale zajęcia są realizowane stacjonarnie w różnych częściach Polski. Polanglo zawsze przyświecała idea dostarczania szerokiej gamy profesjonalnych usług językowych. Z naszych kursów korzystają przede wszystkim firmy i instytucje, ale również klienci indywidualni. Integralną część naszej oferty stanowią standardowe kursy języka ogólnego, kursy biznesowe, zajęcia konwersacyjne, kursy specjalistyczne, tematyczne oraz przygotowujące do egzaminów. Dzięki dokładnej, wielostopniowej rekrutacji współpracowników udało się stworzyć doskonale funkcjonującą i rozbudowaną bazę, do której należą również trenerzy obcojęzyczni – native speakers. 

Zależy nam, aby nasi słuchacze poznawali język w najlepszy sposób, w miłej atmosferze, przy wysokiej efektywności nauki. Dla każdej osoby lub grupy starannie dobieramy program nauczania oraz lektorów. Nasze zajęcia to nie tylko gramatyka i słownictwo – to także nauka o kulturze
i zwyczajach panujących w danym kraju. Nad skutecznym przekazaniem wiedzy czuwają wykwalifikowani i doświadczeni metodycy, trenerzy i lektorzy. 

To ludzie tworzą szkołę, dlatego też dobór lektorów jest dla nas niezmiernie ważny, podobnie jak ich entuzjazm i zapał do nauczania. Cały czas się rozwijamy, dbamy o szczegóły. O naszych sukcesach świadczy lista klientów, z którymi współpracujemy. To satysfakcja naszych kursantów i ich rozwój językowy jest naszą najlepszą rekomendacją. Obecnie, jako Polanglo For Business oferujemy Państwu m.in. „Learn Live” (kursy online), „Business Workshops” (efektywne warsztaty językowe) oraz „Let’s go out” (szkolenia językowe w teatrze, restauracji czy pokoju zagadek).