Nauka przez Integrację

kawa

Nauka przez Integrację

- zmierz się z wyzwaniem komunikacyjnym poza salą szkoleniową! Czekamy na Ciebie w teatrze, restauracji czy pokoju zagadek!

Let’s Go Out to propozycja z zakresu metodyki „całkowitego zanurzenia”, czy inaczej „całkowitej immersji”. Kursanci otrzymują program wyjść (np. do teatru, na wystawę, do restauracji, pubu czy do popularnych ostatnio pokojów zagadek), podczas których używa się wyłącznie nauczanego języka. Każde spotkanie składa się z 3 etapów:

  • przygotowanie do zajęć – podczas którego Lektor Prowadzący zapoznaje Kursantów z zadaną tematyką spotkania, przekazuje listę słówek, tłumaczy zasady spotkania, dokonuje wprowadzenia
  • przebieg wydarzenia – w którego toku Kursanci zapamiętują określone informacje w działaniu
  • zadanie utrwalające – którego celem jest wykazanie znajomości ćwiczonej partii materiału oraz wykazanie umiejętności komunikacji w danym zakresie

Wyjście może być potraktowane jako jednorazowy event dla większej liczby Osób, istnieje możliwość wykupienia pakietu Let’s Go Out w określonym wymiarze (np. jedno spotkanie tygodniowo dla grupy), organizujemy również kurs Let’s Go Out, na który składa się seria wyjść grupowych, a każdy miesiąc przybliża Kursantom inną kulturę w nauczanym języku (w wypadku, gdy Kursanci zdecydują się na j. niemiecki, będą odwiedzać różne obiekty kulturowe i wypoczynkowy na terenie swojego miasta, natomiast Lektor Prowadzący zadba o to, by każdego miesiąca tematem przewodnim stała się inna kultura – francuska, hiszpańska, japońska etc.)

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs?

Z Oferty Let’s Go Out skorzystają zarówno pasjonaci określonego języka, jak i Osoby przygotowujące się do zagranicznych wyjazdów czy planujące przeprowadzkę zagranicę. Let’s Go Out to również doskonały sposób na integrację zespołu i bezstresową możliwość użycia języka do osiągnięcia konkretnych celów w grupie. W odróżnieniu od klasycznych kursów pozwala szybko ocenić praktyczną zdolność wykorzystania języka w życiu codziennym, mniej skupiając się na przyswajaniu jak największej ilości informacji, akcentując za to prędkość, formę oraz precyzję ich podania. Let’s Go Out doskonale sprawdza się jako narzędzie przełamania bariery językowej, pozwala zweryfikować swój poziom językowy w działaniu, a także stanowi atrakcyjne uzupełnienie pozostałych kursów z naszej oferty.