Kursy Stacjonarne

czapka

Kursy Stacjonarne

- krok po kroku naucz się języka!

Nauka w tradycyjnym stylu. Kręgosłup stanowi każdorazowo profesjonalnie przygotowany program, który pozwala na stopniowy postęp.

Ten sposób nauki umożliwia etapowy rozwój znajomości danego języka w oparciu o klasyczny podręcznik, realizowany zawsze pod okiem Lektora Prowadzącego. Zajęcia mogą odbywać się stacjonarnie oraz online, z wykorzystaniem komponentów multimedialnych. Niewątpliwą zaletą tego modelu nauczania jest jego niepodważalna od lat wysoka skuteczność, notowana zarówno przez Lektorów, jak i samych Kursantów. 

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs?

Przede wszystkim skorzystają z niego osoby, które nigdy wcześniej nie uczyły się języków obcych lub proces ten odbywał się niesystematycznie. Jest to kurs porządkujący, ułatwiający zapamiętanie określonych partii materiału również poprzez wdrożenie pewnych technik nauczania.

Polecamy niniejszy kurs również tym, którzy na co dzień borykają się z dużą liczbą zadań, a nauka nowego języka stanowi tylko jeden z licznych punktów planu dnia. Dzięki swojej przejrzystej strukturze kurs umożliwia szybki powrót do wprowadzonych już tematów, co z kolei przyspiesza etap kontynuacji nauki. Kursy tradycyjne polecamy na wszystkich poziomach biegłości językowej.